Boa – drenaż

BOA – POZNAJ LICZNE MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA!

W Nju Skin Gdańsk serdecznie zachęcamy do skorzystania z drenażu limfatycznego (jest on zamiennie określany także jako pneumatyczny) BOA. Nie da się ukryć, że coraz więcej osób decyduje się na ten zabieg . Dlaczego warto go wykonać?
Należy zauważyć, że jest to profesjonalny zabieg, który zdobywa coraz większe uznanie – nie tylko jako wariant podstawowy, ale także jako metoda uzupełniająca w dążeniu do uzyskania pięknej, atrakcyjnej sylwetki. Poza tym można liczyć na wiele korzystnych właściwości pod kątem funkcjonowania organizmu. W naszym gabinecie Nju Skin Gdańsk zabieg jest realizowany pod czujnym okiem wykwalifikowanych i zawsze chętnych do pomocy fachowców. Dodatkowo korzystamy z nowoczesnego sprzętu Lympha Press Optimal ®. Dzięki temu gwarantujemy nie tylko skuteczność, ale także pełne bezpieczeństwo w czasie zabiegu.

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ MASAŻ PNEUMATYCZNY BOA?

Na czym to wszystko polega w praktyce? Wykorzystuje się tutaj wtłoczenie powietrza w rękawy albo ewentualnie spodnie. Powstające dzięki temu nadciśnienie, przyczynia się do powstawania ucisku na kończynę. Taki zabieg jest stosowany zazwyczaj w przypadku leczenia obrzęków, czy zmian zachodzących w układzie krążenia. Kiedy jeszcze można się na niego zdecydować? To świetne uzupełnienie po zabiegach liposukcji czy niwelujących cellulit. Na skutek tego można bowiem szybko i bardzo sprawnie usuwać toksyny, które uwalniają się do organizmu w czasie takich właśnie zabiegów.

Masaż BOA odpowiada również za przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej w przestrzeniach międzykomórkowych. Dlaczego jeszcze warto go stosować? Dzięki niemu nie gromadzą się szkodliwe złogi. Masaż BOA jest odpowiedzialny za odprowadzanie do węzłów chłonnych limfy, a także produktów przemiany materii. Potem zostaną one sprawnie przetransportowanie do narządów filtrujących. Finalnie zostaną zaś wydalone z moczem. Warto dodać, że drenaż limfatyczny (masaż BOA) odżywia oraz dotlenia organizm. Dzięki temu czujemy się o wiele lepiej i mamy znacznie więcej energii do wykonywanie rozmaitych zadań w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Kiedy jeszcze warto pomyśleć o takim rozwiązaniu? Narzekasz na ciężkie nogi? Przez to nie możesz do końca normalnie funkcjonować? Masaż BOA poradzi sobie z tym kłopotem. Po wykonaniu zabiegu będziesz czuł się lekko i rześko. Masaż BOA przyczynia się do lepszego ukrwienia. Na skutek tego skóra po wykonaniu zabiegu jest nie tylko lepiej odżywiona, ale także dotleniona. Korzystanie z masażu to nie tylko liczne właściwości zdrowotne. Chcesz uzyskać lepszą sylwetkę? Jak najbardziej jest to możliwe! Dzięki zabiegowi możesz zapobiegać, czy redukować obecną warstwę cellulitu.

DRENAŻ LIMFATYCZNY BOA – NA JAKIE EFEKTY TERAPEUTYCZNE MOŻESZ LICZYĆ?

● stymulowanie odpływu krwi żylnej
● pobudzenie krążenia chłonki
● redukowanie warstwy cellulitu
● likwidowanie obrzęków limfatycznych i żylnych
● mniejsze zmęczenie
● stymulowanie ogólnego krążenia krwi
● poprawa elastyczności skóry

JAK ZABIEG BOA JEST WYKONYWANY W PRAKTYCE?

Chcesz dowiedzieć się, jak to wszystko wygląda od tak zwanej kuchni? Rekomenduje się, by do zabiegu na okolicę brzucha i nóg Pacjent miał ze sobą legginsy. Co dzieje się dalej? Fachowcy z naszego gabinetu zakładają spodenki albo rękaw terapeutyczny (wszystko zależy od tego, gdzie będzie dokładnie wykonywany zabieg), indywidualnie dostosowują ciśnienie wykonywanego zabiegu.

Na sesję składa się od 10 do 15 zabiegów. W niektórych przypadkach ta liczba może wzrosnąć nawet do 30 wizyt. Do każdego podchodzimy indywidualnie, ponieważ należy precyzyjnie przeanalizować każdy przypadek i podjąć najlepsze decyzje, które przyniosą zamierzone skutki. Zabieg jest także jednorazowo stosowany po liposukcji ultradźwiękowej lub liposukcji iniekcyjnej.

Jeśli chodzi o serie zabiegowe, drenaż BOA może być wykonywany nawet codziennie lub co drugi, trzeci dzień. Dużo w tej kwestii zależy od oczekiwań Pacjenta i postępów leczenia. Ile wynosi zaś czas trwania jednego zabiegu? Od około 20 minut do 40 minut.

WSKAZANIA ESTETYCZNE – KIEDY ZDECYDOWAĆ SIĘ NA BOA?

● problemy z nadwagą
● cellulit
● obrzęk tłuszczowy
● działania profilaktyczne pod kątem zapobiegania powstawania żylaków
● zespół ciężkich nóg
● chęć odżywienia skóry
● detoksykacja
● masaż jest także rekomendowany osobom po zabiegu liposukcji

MASAŻ PNEUMATYCZNY BOA – JAKIE WYSTĘPUJĄ PRZECIWWSKAZANIA?

Z każdym Pacjentem naszego gabinetu przeprowadzamy dokładny wywiad medyczny. Chcemy bowiem, by wykonywane przez nas zabiegi były nie tylko efektywne (pod kątem zdrowia i sylwetki), ale także całkowicie bezpieczne. Kiedy masaż pneumatyczny BOA nie może być zatem zastosowany?

● niewydolność serca
● ciężkie stany zaburzenia krążenia obwodowego
● wszczepiony rozrusznik serca
● choroby nowotworowe
● zakrzepowe zapalenie żył
● występująca zakrzepica żył głębokich
● niedociśnienie tętnicze
● nadciśnienie tętnicze
● infekcje skóry

Kontakt

ul. Pi­lo­tów 3/25, 80–460 Gdań­sk-Za­spa
pa­saż han­dlo­wy obok ko­ścio­ła

Tel: 667 875 004
Email: biuro@nju-skin.pl