Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna w Nju Skin Gdańsk

Zabieg, na który decyduje się coraz więcej osób. Czym cechuje się lipoliza iniekcyjna? Dlaczego warto ją wykonać w naszym gabinecie Nju Skin Gdańsk?

Lipoliza iniekcyjna to metoda trwałego usuwania tłuszczu (lipodestrukcji) z rozmaitych partii ciała. Warto zauważyć, że jest to zabieg nie tylko efektywny, ale także jednocześnie nieinwazyjny. Masz kłopot? Nie możesz zredukować tłuszczu przy pomocy diety oraz ćwiczeń? W takiej właśnie sytuacji przyda się lipoliza iniekcyjna. Na czym to jednak wszystko polega od tak zwanej kuchni? W trakcie zabiegu jest wstrzykiwany preparat, który umożliwia rozpuszczenie tkanki tłuszczowej wewnątrz ciała. Warto wyjaśnić, że lipoliza iniekcyjna to nie jest stricte metoda odchudzania. Ma ona bowiem w głównej mierze na celu zredukowanie nagromadzonego tłuszczu (z konkretnego obszaru ciała Pacjenta) i odpowiednie wymodelowanie sylwetki. Trzeba jednak od razu zaznaczyć, że usunięty tłuszcz już nigdy nie powraca, co dla wielu osób ma kolosalne znaczenie.

Nie da się ukryć, że lipoliza iniekcyjna to znakomita alternatywa dla zabiegu liposukcji (chodzi o chirurgiczne usuwanie tłuszczu). Warto podkreślić, że zabieg w Nju Skin Gdańsk jest w 100% bezpieczny. Występuje tylko minimalne ryzyko jakichkolwiek powikłań.

LipoLax +

Jak konkretnie jest wykonywany ten zabieg w Nju Skin Gdańsk? Trzeba podkreślić, że nad wszystkim czuwają wykwalifikowani i pomocni fachowcy. Dodatkowo korzysta się z nowoczesnego, bezpiecznego sprzętu. Opisywany zabieg jest realizowany przy pomocy jednego z dwóch preparatów. Jednym z nich jest innowacyjny LipoLax +, który powoduje błyskawiczny efekt spalania miejscowej tkanki tłuszczowej. Dzięki temu następuje oczywiście odpowiednie wymodelowanie sylwetki.

LipoLax + to kondensacja wyjątkowo skutecznych substancji czynnych, mających działanie lipolityczne, w jednym preparacie. Innowacyjna formuła pozwala na uzyskanie znakomitych efektów już po… zaledwie 3 zabiegach. LipoLax + to zastosowanie zaawansowanych technologii, duże bezpieczeństwo oraz szerokie właściwości terapeutyczne. To wszystko zaś powoduje, że ten produkt stał się jednym z najczęściej wybieranych środków lipolitycznych przez ekspertów, od tej dziedziny, na całym świecie.

LipoLax + – na jakie efekty można liczyć?

Tak naprawdę wystarczy tylko jeden zabieg mezoterapii lipolitycznej LipoLax +, by w końcu pozbyć się niechcianych (nagromadzonych w określonym obszarze ciała) nadmiarów tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także zwiotczeń skórnych. Warto dodać, że maleją obwody tkanek. Poza tym skóra staje się dużo gładsza i bardziej napięta. Jeśli mamy do czynienia z niewielkimi ilościami tkanki tłuszczowej, to szacuje się iż potrzebne są jedynie 3 zabiegi, by zauważyć spektakularne efekty terapii. Są one nawet porównywalne z rezultatami możliwymi do osiągnięcia na skutek działania chirurgów plastycznych. Jeśli natomiast tkanka jest stosunkowo gruba i obfita, to liczba zabiegów musi być oczywiście nieco większa. Powtórzenie serii nie tylko pogłębi, ale jednocześnie utrwali efekt uzyskany dzięki zastosowanej terapii.

Partie ciała, które można poddać zabiegowi

 • brzuch, biodra
 • ramiona, plecy, ręce
 • pośladki
 • wewnętrzna strona ud

Dermaheal LL

Drugim preparatem pobudzającym spalanie tkanki tłuszczowej jest Dermaheal LL. Ma on działanie wyszczuplające i jednocześnie antycellulitowe. Ten środek zawiera dużo czynników wzrostu oraz białek biomimetycznych. Poza tym Dermaheal LL oczywiście wspomaga redukcję komórek tłuszczowych. Czym jeszcze się cechuje? Dermaheal LL efektywnie i szybko likwiduje cellulit. Ma także właściwości detoksykacyjne i wygładzające. Jak jeszcze działa ten preparat? Warto wiedzieć, że napina on skórę, przez co staje się ona bardziej jędrna i sprężysta. Dermaheal LL wzmacnia elastyczność skóry, a także poprawia jej kondycję. Ten środek jest również stosowany przy redukcji podbródka. Na skutek tego przywraca odpowiedni, napięty owal twarzy.

Efekty po zastosowaniu Dermaheal LL – czego można się spodziewać?

Pierwsze rezultaty są widoczne tak naprawdę już po premierowej sesji. Dermaheal LL niszczy oraz jednocześnie redukuje komórki tłuszczowe – i to nie na kilka tygodni lub miesięcy, ale na stałe. Wystarczy seria zabiegów, aby doszło do redukcji zastojów tłuszczowych i tak samo cellulitu.

Obie metody, stosowane w Nju Skin Gdańsk, są bardzo bezpieczne i praktycznie bezbolesne. Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, kluczowa jest wytrwałość oraz równocześnie systematyczność w zabiegach. Warto je wykonywać w rekomendowanych przez fachowców odstępach czasu. Najczęściej musi ich być minimum kilka. Jeden zabieg jest co prawda pomocny, aczkolwiek nie daje optymalnych efektów. Warto zaś uporać się ze swoimi problemami dotyczącymi sylwetki raz na zawsze.

Lipoliza iniekcyjna w Nju Skin Gdańsk – jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa od około pół godziny do 50 minut. Polega na wstrzyknięciu cienką igłą w otłuszczone miejsca odpowiedniego preparatu. Wówczas dochodzi do lipodestrukcji. Zastosowany preparat odpowiada za rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Warto wiedzieć, że są one zastępowane tkanką włóknistą. To zaś przyczynia się do obkurczenia skóry w obrębie obszaru, który został poddany zabiegowi. Co dzieje się w dalszej kolejności? Potem zbędny tłuszcz jest transportowany do wątroby, a następnie usuwany w ramach procesów metabolicznych.

Lipoliza iniekcyjna – czy występują jakieś objawy pozabiegowe?

Zaraz po wykonaniu zabiegu skóra może być nieco napięta, obrzęknięta lub bolesna. Czasami mogą pojawić się świąd i siniaki w miejscu iniekcji. Jest to związane z wprowadzeniem do tkanki tłuszczowej substancji, która ma za zadanie wywołać reakcję zapalną. Utrzymuje się ona zaś od kilku godzin do maksymalnie miesiąca. Średnio wszystko to trwa tylko jeden tydzień. Ten aspekt zależy od kilku czynników. Jest to przede wszystkim zastosowana dawka preparatu.

Aby zmniejszyć odczuwany dyskomfort po zabiegu, rekomenduje się wykonanie drenażu limfatycznego ręcznego albo BOA. Dzięki temu można bowiem skutecznie przyspieszyć wydalanie niechcianego tłuszczu z organizmu (dzieje się tak po około trzech dniach).

Lipoliza iniekcyjna – kto szczególnie powinien się zdecydować?

Najlepsze efekty występują u osób, u których nadmiar niechcianej, zbędnej tkanki tłuszczowej jest relatywnie niewielki. Zabieg nie sprawdzi się w przypadku Pacjentów, którzy błyskawicznie chcą pozbyć się stosunkowo dużej ilości tłuszczu. Lipoliza iniekcyjna jest znakomitym rozwiązaniem dla osób szczupłych, które nie są zadowolone z powodu niewielkiej ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Serie zabiegowe

LipoLax+

cykl zabiegów – od 1 do 5 sesji (zależne od uzyskanych wyników)

częstotliwość zabiegów – jeden zabieg co 2-3 tygodnie

czas trwania terapii – od 3 do 6 miesięcy

Dermaheal LL

cykl zabiegów – od 3 do 10 sesji (zależne od uzyskanych wyników)

częstotliwość zabiegów – jeden zabieg co 2-3 tygodnie

* w przypadku leczenia wspomagającego stosuje się natomiast 2 sesje na rok

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

 • po wykonanym zabiegu trzeba pić dużo płynów (najlepiej 1,5-2 l wody niegazowanej w ciągu jednej doby)
 • obowiązuje bezwzględny zakaz picia alkoholu w dniu zabiegu
 • należy unikać środków przeciwbólowych z grupy NLPZ (niesterydowe leki przeciwzapalne), które hamują reakcję zapalną
 • warto zmienić nawyki żywieniowe
 • dieta powinna być oparta na warzywach, owocach, rybach oraz drobiu
 • należy ograniczyć spożycie węglowodanów (chleb, ziemniaki itp.)
 • warto wykluczyć z menu smażone potrawy, ograniczyć nadmierne spożycie alkoholu, a także słodyczy
 • należy unikać sauny i opalania
 • endermologia (drenaż limfatyczny BOA) po zabiegu pozwala na szybszą i efektywniejszą eliminację tłuszczu. Dodatkowo zapobiega powstawaniu grudek i nierówności w obszarze, który został poddany zabiegowi. Masaż limfatyczny jest wykonywany, gdy nie ma już żadnego obrzęku tkanek (najczęściej 3-4 doba po zabiegu)
 • warto zadbać o większą (niż do tej pory) aktywność fizyczną (pamiętaj jednak o tym, że ze względu na toczący się stan zapalny trzeba zastosować się do tego punktu dopiero po około 2 dniach od wykonania zabiegu) 

Kontakt

ul. Pi­lo­tów 3/25, 80–460 Gdań­sk-Za­spa
pa­saż han­dlo­wy obok ko­ścio­ła

Tel: 667 875 004
Email: biuro@nju-skin.pl

  0 komentarzy:

  Dodaj komentarz

  Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
  Feel free to contribute!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *