Lipoliza iniekcyjna

Nju Skin Gdańsk poleca: Lipoliza iniekcyjna – jest nieinwazyjną metodą trwałego usuwania tłuszczu (lipodestrukcji) z wybranych partii ciała, którego nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu umożliwiającego rozpuszczenie tkanki tłuszczowej wewnątrz ciała. Lipoliza iniekcyjna nie jest metodą odchudzania samą w sobie i służy do redukcji tylko miejscowo nagromadzonego tłuszczu i modelowania sylwetki, jednakże tłuszcz raz usunięty z konkretnego miejsca, nigdy już nie powraca.
Lipoliza iniekcyjna jest doskonałą alternatywą dla zabiegu liposukcji (zabiegu chirurgicznego usuwania tłuszczu). Ryzyko jakichkolwiek powikłań jest minimalne dzięki czemu zabieg jest bezpieczny.

LipoLax+
Nju Skin Gdańsk zabieg wykonywany jest za pomocą jednego z dwóch preparatów. Innowacyjny LipoLax+ do zabiegów lipolizy, powoduje natychmiastowy efekt spalenia miejscowej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.
Lipo Lax+ to kondensacja najskuteczniejszych substancji czynnych o działaniu lipolitycznym w jednym preparacie. Jego innowacyjna formuła umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów już w trakcie 3 zabiegów. Zastosowanie zaawansowanych technologii, wysoki profil bezpieczeństwa i szerokie właściwości terapeutyczne sprawiają, że Lipo Lax+ stał się jednym z najczęściej wybieranych produktów lipolitycznych przez specjalistów na całym świecie.

EFEKTY Lipo Lax+
Zaledwie po jednym zabiegu mezoterapii lipolitycznej Lipo Lax+ można pozbyć się niechcianych, miejscowo nagromadzonych nadmiarów tkanki tłuszczowej, cellulitu i zwiotczeń skórnych. Obwody tkanek zmaleją, a skóra stanie się gładsza i bardziej napięta. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą 3 zabiegi, aby zobaczyć spektakularne rezultaty terapii, porównywalne z efektami możliwymi do osiągnięcia poprzez chirurgię plastyczną. Jeżeli jednak tkanka jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być większa. Powtórzenie serii zabiegowej pogłębi i utrwali efekt uzyskany podczas terapii.
PARTIE które można poddać zabiegowi:
ramiona, plecy, ręce
brzuch, biodra
pośladki
wewnętrzna strona ud

Dermaheal LL to drugi z preparatów pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga redukcję komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Stosowany przy redukcji podbródka, przywraca napięty owal twarzy.
Efekty Dermaheal LL
Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji. Preparat ten niszczy i redukuje komórki tłuszczowe na stałe. Po serii zabiegów dochodzi do redukcji zastojów tłuszczowych oraz cellulitu.
Obydwie metody są bardzo bezpieczne i prawie bezbolesne. istotna jest wytrwałość i systematyczność w zabiegach – należy zabiegi wykonywać w określonych odstępach czasu i musi ich być kilka. Jeden zabieg rzadko daje jakiekolwiek efekty.

Lipoliza iniekcyjna – jak przebiega zabieg?
Zabieg lipolizy iniekcyjnej, trwa od ok 30 do 50 minut, i polega na wstrzyknięciu cienką igłą w otłuszczone miejsca dedykowanego preparatu. Dochodzi do lipodestrukcji: preparat rozpuszcza komórki tłuszczowe, które są zastępowane tkanką włóknistą, co powoduje obkurczenie się skóry w obrębie obszaru, który został poddany zabiegowi. Następnie zbędny tłuszcz jest transportowany do wątroby i usuwany w procesach metabolicznych.

Lipoliza iniekcyjna – objawy pozabiegowe?
Bezpośrednio po zabiegu skóra może być napięta, obrzęknięta, bolesna, mogą pojawić się świąd oraz siniaki w miejscu iniekcji, związane jest to z wprowadzeniem do tkanki tłuszczowej substancji wywołującej reakcję zapalną. Reakcja zapalna utrzymuje się od kilku godzin do 3-4 tygodni, średnio 7 dni – wielkość reakcji zapalnej zależy od dawki preparatu.
W celu zmniejszenia dyskomfortu po zabiegu zaleca się wykonanie drenażu limfatycznego ręcznego bądź BOA, aby przyspieszyć wydalanie niechcianego tłuszczu z organizmu (po ok. 3 dniach)

Lipoliza iniekcyjna – u kogo efekty?
Lipoliza iniekcyjna daje najlepsze efekty u osób, u których nadmiar tkanki tłuszczowej jest niewielki. Zabieg nie sprawdzi się u pacjentów, którzy w szybki sposób chcą pozbyć się dużej ilości tłuszczu. Lipoliza iniekcyjna jest dobrym rozwiązaniem dla osób szczupłych, które odczuwają dyskomfort z powodu niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej.

Serie zabiegowe
LipoLax+
cykl zabiegów – 1-5 sesji (zależne od rezultatów)
częstotliwość zabiegów – 1 zabieg co 14-21 dni
czas trwania terapii – 3-6 miesięcy
Dermaheal LL
cykl zabiegów – 3-10 sesji (zależne od rezultatów)
częstotliwość zabiegów – 1 zabieg co 14-21 dni
jako leczenie wspomagające stosuje się dwie sesje na rok

Zalecenia pozabiegowe
– po zabiegu należy pić dużo płynów (najlepiej 1,5-2 l wody niegazowanej na dobę)
– zakaz picia alkoholu w dniu zabiegu
– unikanie środków przeciwbólowych z grupy NLPZ (niesterydowych leków przeciwzapalnych), które hamują reakcję zapalną.
– zmiana nawyków żywieniowych (dieta oparta na warzywach, owocach, rybach i drobiu; ograniczenie spożycia węglowodanów tj. chleb, ziemniaki; unikanie smażonych potraw i nadmiernego spożycia alkoholu, słodyczy)
– unikanie sauny, opalania
– endermologia/drenaż limfatyczny BOA po zabiegu pozwala na szybszą eliminację tłuszczu, zapobiega też powstawaniu grudek i nierówności w obszarze poddanym zabiegowi. Masaż limfatyczny wykonuje się, gdy nie ma już obrzęku tkanek (najczęściej 3.- 4. doba)
-zwiększona aktywność fizyczna (jednak ze względu na toczący się stan zapalny dopiero po ok. 2 dniach)

Kontakt

ul. Pi­lo­tów 3/25, 80–460 Gdań­sk-Za­spa
pa­saż han­dlo­wy obok ko­ścio­ła

Tel: 667 875 004
Email: biuro@nju-skin.pl